fnord

Yeni Mobil DTE 10 Excel™ Serisi ile tanışın

Enerji tasarruflu üretkenlikte yeni bir standart

hidrolik pompa

Yeni Mobil DTE 10 Excel Serisi, yeni nesil yüksek basınçlı endüstriyel ve mobil ekipmanların yağlama ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için üretilmiştir ve standartları belirleyen Mobil DTE™ 20 ve Mobil DTE™ 10M hidrolik yağ serilerimizin bile ötesine geçerek güç tüketimini düşürmenize ve makine üretimini artırmanıza yardımcı olur.

  • Hidrolik sıvı teknolojisinde ulaşılan son noktanın ürünü olan bu üst düzey yağlar büyük avantajlar sunar:Hidrolik verimliliğindeki belirgin artış (verimlilikte tipik referans sıvısına kıyasla yüzde altıya kadar artış görülür), enerji tüketiminin düşürülmesine veya makine verimliliğinin artırılmasına yardımcı olur.*
  • Sistemin gözle görülür şekilde daha temiz olması çalışma verimliliğini artırıp makinenin bakım ihtiyacını azaltır. Mobil™ Hidrolik Sıvı Dayanıklılığı laboratuvar testlerinde sistemlerdeki depozit oluşumunun rakip sıvılara kıyasla üç kat daha uzun süreyle önlendiği görülmüştür.
  • Mükemmel kesme dayanımı ve termal stabilite, aşırı yüksek ve düşük sıcaklıklarda maksimum ekipman koruması ve performansı sağlar.

* Enerji verimliliği, ExxonMobil’in standart hidrolik sıvılarına kıyasla yalnızca sıvı performansı ile ilgilidir. Standart hidrolik uygulamalarda test edildiğinde, kullanılan teknoloji, Mobil DTE 20 Serisiyle karşılaştırıldığında hidrolik pompa verimliliğinin %6’ya kadar artırılmasını sağlamıştır. Bu ürünle ilgili enerji verimliliği iddiası, tüm uygulanabilir endüstri standartları ve protokoller doğrultusunda kontrollü bir laboratuvar ortamında gerçekleştirilen sıvı kullanım testlerinin sonuçlarına dayanmaktadır. Gerçek sonuçlar, çalışma koşullarına göre farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki formu doldurarak ExxonMobil Teknik Destek Mühendisi ile temas kurun.